Ana sayfa Ürünlerdöküm çelik küre vana

Sınıf 150 ~ 1500 Yükselen Kök Küresel Vana BB Kaput Flanş Buttwelding Ends

Sertifika
Çin Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Sınıf 150 ~ 1500 Yükselen Kök Küresel Vana BB Kaput Flanş Buttwelding Ends

Class 150~1500 Rising Stem Globe Valve BB Bonnet Flange Ends Buttwelding Ends
Class 150~1500 Rising Stem Globe Valve BB Bonnet Flange Ends Buttwelding Ends Class 150~1500 Rising Stem Globe Valve BB Bonnet Flange Ends Buttwelding Ends Class 150~1500 Rising Stem Globe Valve BB Bonnet Flange Ends Buttwelding Ends Class 150~1500 Rising Stem Globe Valve BB Bonnet Flange Ends Buttwelding Ends

Büyük resim :  Sınıf 150 ~ 1500 Yükselen Kök Küresel Vana BB Kaput Flanş Buttwelding Ends

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Wenzhou Çin
Marka adı: JIEYU
Sertifika: API ISO Ts CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 7-30 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000pcs / ağız
Detaylı ürün tanımı
Boyutu: NPS 2 "~ 24" Basınç aralığı: Class 150 ~ 1500
Malzeme: CF8M, CF3, CF3M, CN7M, CF8CWCB, LCB, WC6, WC9, C12, C5, CF8, CF8M, CF3, CF3M Flanşlı Dimenson: ASME B16.5, ASME B16.47, BSEN 1092
Bağlantı Uç Türü: ASME B16.25BSEN 558, ASME B16.5, BSEN 1092 Çalışma Yöntemi: Manuel, Sonsuz Dişli, Elektrikli Aktüatör, Pnömatik Aktüatör
Vurgulamak:

flange globe valve

,

industrial globe valve

Yükselen Kök Dökme Küre Valf BB Kaput Flanş Uçları Alın Kaynaklı Ends

UYGULAMA VE FONKSİYON
Globe vanalar öncelikle kısma veya hem kısma hem de kapatma gerektiren kontrol vanaları olarak kullanılır. Küresel vanalar ayrıca açma-kapama servisi için de kullanılabilir; bununla birlikte, tasarım nedeniyle, bir basınç düşüşü doğal hale gelir. Bu genellikle vananın normalde kapalı olduğu ve vana açıkken basınç düşmesinin önemli olmadığı açma-kapama uygulamalarıyla sınırlıdır. Normal uygulamalar küresel vanayı akışla bulur ve
diskin altındaki basınç. Dökme çelik küresel vanalar genellikle tam portlu (oturma halkası dahil) ve ağır hizmet tipi, konik fiş tipi diskli dış vida ve boyunduruk tasarımlarında yapılır.


VÜCUT VE BONNET
Gövde tam olarak taşınır ve küresel biçimdedir. Tasarım, gerilmelerin, akış direncinin ve türbülansın minimumda tutulmasını sağlayan geniş yarıçapları kullanır. Valf kapaklarında arka koltuk burç bulunur.


DİSK
Valf normalde konik tapa tipi diskle birlikte verilir. Disk, gövde üzerinde serbestçe döner ve oturma halkası ilekinden farklı bir açı içerir. Bu tasarım, maksimum kapanma güvencesi sağlar, vücut koltuğuna yapışması daha az olasıdır ve saha onarımı için en basit tasarım olarak kabul edilir. Disk, 150 ve 300 nolu basınç sınıflarında, disk somunu ve 2 ”- 4” üzerinde halka halka disk tutucusu kullanan gövdeye tutturulmuştur.
600 ve daha yüksek basınç sınıflarının yanı sıra daha büyük boyutlar, disk somunu ve gövdeyle bütünleşik olan bir düğme kafası tasarımını kullanır. Alttan kılavuzlu diskler mevcuttur.


KOLTUK YÜZÜKLERİ
Koltuk halkaları, türbülansı büyük ölçüde azaltmak ve / veya önlemek ve korozyon nedeniyle oluşabilecek hasarları önlemek için tasarlanmıştır. Oturma halkaları tek bir parça halinde dövülmüş veya haddelenmiş ve ardından gerekirse kaynak yapılmış ve üst üste yerleştirilmiş şekilde mühürlenmiştir. Kaynak işleminden ve gerekli tüm ısıl işlemden sonra, oturma halkası yüzleri işlenir, montajdan ayrılmadan önce iyice temizlenir ve kontrol edilir.


KÖK
Standart olarak, tüm gövdeler döner ve yükselir; ancak müşteri tarafından belirtildiğinde dönmeyen bir tasarım mevcuttur. Boyutlardaki ve cilalardaki doğruluk, daha az kaçak emisyonla sonuçlanacak şekilde paketleme alanında mükemmel bir sızdırmazlık ile uzun ömür sağlar. Tüm gövdelerimiz, paketleme değişiklikleri sırasında nihai bir sızdırmazlık sağlayan entegre arka koltuk özellikleri ile tasarlanmıştır.

DOLDURMA KUTUSU
Salmastra kutusunun derinliği, sapı mühürleyen yeterli miktarda salmastra sağlar. GWC'nin standart paketleme düzeni ve doldurma kutusu tasarımı <100 ppm kaçak emisyon gereksinimlerini karşılar. Satınalma siparişinde belirtilmişse, fener halkaları ve / veya yağ enjektörleri
döşenmiş.

STEM PAKETLEME
Çubuk salmastra, çalışma sırasında veya pozisyondayken mil boyunca azami bir sızdırmazlık sağlayacak şekilde tasarlanır ve düzenlenir, böylece kaçak emisyonlarda daha büyük bir düşüşe izin verilir. Paketlerimiz asbest tipi değildir.
Valf, müşteri tarafından istenen herhangi bir paketleme türünü sağlayabilir.


AMBALAJ BANDI
Salmastra bileziği tasarımı iki parçalı kendinden hizalamalı bir tiptir. Salmastra bileziği, flanş flanşının küresel mafsalının içine sürülen küresel bir kafaya sahiptir. Salmastra rakorunun salmastra kutusu deliğine tam girişi kısıtlayan bir omuz vardır. Bu özel tasarım, salmastra halkaları sapa zarar vermeden eşit şekilde ayarlandığından salmastraların düz bir şekilde sıkıştırılmasını sağlar.


STEM SOMUN
Standart yükselen gövdeli küresel vanalardaki gövdeli somunlar, bir uç kaynağı ile sabitlendikleri boyunduruğun üstüne vidalanır.


OPERASYON
El çarkları kolay kullanım için rahat bir tutuş ile tasarlanmıştır. Vanalarımız ayrıca daha zorlu hizmetler için dişli kutusu, motor aktüatörleri veya silindir aktüatörleri ile de mevcuttur.


CİHAZLAR VE CEVİZ
Normal servis koşulları için ASTM A194 Sınıf 2H ve ASTM A193 Sınıf B7 somun ve saplama cıvataları döşenmiştir. Yüksek sıcaklıkta servis koşulları için belirtilirse, ASTM A194 Sınıf 4 ve ASTM A193 Sınıf B16 somunları ve saplama cıvataları döşenir. Paslanmaz çelik vanalarımız için döşenmiş standart civatalama ASTM A194 Sınıf 8 ve ASTM A193 Sınıf B8 somun ve saplama cıvatalarından oluşmaktadır.
Valf, müşteri tarafından istenen şekilde cıvata temin edebilir.


SON BAĞLANTILAR
Standart üretimimiz aşağıdakileri içeren vanaları kapsar:
• Flanş, B16.5'e uyan Yükseltilmiş Yüz (RF), Düz Yüz (FF) veya Halka Tipi Eklem (RTJ) ile biter.
• B16.25'e uygun alın kaynağı uçları (BW).
• Tüm yüz yüze / uçtan uca boyutlar B16.10'a uygundur.
• Müşterinin ihtiyacına göre diğer özel uç bağlantıları tedarik edilir.


AKSESUARLAR
Kriyojenik servis için dişli operatörleri, aktüatörler, baypaslar, kilitleme cihazları, zincirli çarklar, uzatılmış gövdeler ve kasetler gibi aksesuarlar ve diğer birçok müşteri ihtiyacını karşılamak için mevcuttur.

Teknik parametreler ve özellikler:

Ürün Açıklaması Döküm küresel vana
model Küre vana
Nominal çap NPS 2 ”~ 24”
Çalışma sıcaklığı -29 ℃ ~ 593 ℃ (servis sıcaklığı aralığı farklı malzemeler için değişebilir)
Nominal basınç SINIF 150 ~ 2500
Malzeme A216 WCB, WCC; A217 WC6, WC9, C5, C12, C12A, CA15; A351 CF8, CF8M, CF3, CF3M, CF8C, CN3MN, CK3MCUN, CN7M, A352 LCB, LCC; A494 CW-6MC, CU5MCuC, M35-1; A890 4A (CD3MN), 5A (CE3MN), 6A (CD3MWCuN); ASME B 148 C95800, C95500, vb.
Tasarım standardı BS 1873, ASME B16.34, GB / T 12235, GB / T 12224
Yapısal uzunluk ASME B16.10, GB / T 12221
Bağlantı ucu ASME B16.5, ASME B16.25, GB / T 9113, GB / T 12224
Test standardı API 598, ISO 5208, GB / T 26480, GB / T 13927
Çalışma yöntemi / td> Kaldırma el çarkı, kaldırmayan el çarkı, konik dişli, motor tahrik ünitesi, pnömatik tahrik ünitesi
Uygulama alanları Elektrik endüstrisi, petrol rafinerisi, petrokimya mühendisliği, açık deniz yağı, kentsel inşaatta musluk suyu mühendisliği, kimya mühendisliği vb. Gibi alanlarda kullanım için
Diğer açıklamalar 1 Supap yuvasının ve supap boşluğunun sızdırmazlık yüzeyleri, erozyon direncini arttırmak ve vananın hizmet ömrünü uzatmak için sert alaşımlı kaynak ile birleştirilmiştir.
Diğer açıklamalar 2 Sızdırmazlık yüzeyleri arasındaki sürtünme açma ve kapama sırasında daha küçük olup, daha uzun servis ömrü sağlar.
Diğer açıklamalar 3 Valf kapağı, konik, iğne, bilye ve parabol tiplerindedir ve akış hızını ayarlamak için kullanılabilir.
Diğer açıklamalar 4 SS + grafit veya metalik sızdırmazlık veya basınç kendinden sızdırmazlık, güvenilir sızdırmazlık için vana gövdesi ve kaput arasında kabul edilir
Diğer açıklamalar 5 Artan gövde yapısı, vana anahtar pozisyonunun bir bakışta net olmasını sağlar
Diğer açıklamalar 6 Valf gövdesi ipliği ortamla temas etmeyecek, böylece ortamın dişe aşınması azalacaktır.
Diğer açıklamalar 7 Valf boşluğu ve valf gövdesi arasında belirli bir boşluk bırakılmıştır. Kendiniz kendiniz ayarlayabilirsiniz. Sızdırmazlık güvenilirdir.
Diğer açıklamalar 8 Valf clack müşterinin ihtiyacına göre parabol, küresel, iğne şekilleri, vb. Şeklinde işlenebilir. Boru hattında ayarlama (kaba ayar) için kullanılabilir.
Diğer açıklamalar 9 Kısa inme, sık açılmaya maruz kalan konumlarda uygulama için uygundur.
Diğer açıklamalar 10 Yapısal tasarımın iyileştirilmesi ve makul paketleme yapısının ve nitelikli paketleme tedarikçisinin seçilmesi yoluyla, valfler ISO 15848 FE'nin A Sınıfı sızdırmazlık testi gereksinimlerini karşılayabilir.

İletişim bilgileri
Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd.

İlgili kişi: Hu

Tel: 86-13957755057

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)