Ana sayfa

Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Atölye içi ve dışı resimler

  Vana işleme equipment.jpg gösterimi

  Bitmiş vana boyama ekipmanları

  Vana kontrol cihazları

 • OEM / ODM
  Özelleştirilmiş istek karşılandı.

  1. Özel yapınızla yeni kalıp geliştirin

  2. Vana gövdesi üzerinde şirket logosu döküm sizin kalıp geliştirin

  3. Lazer İşaretleme Logosu

  4. Alüminyum etiket vana özelliklerini gösterir: vana boyutu, malzeme, basınç, üretim tarihi vb

 • Ar-Ge
  Çin, dünyadaki en büyük vana üretimi ve pazar talebine sahip ülkelerden biri ve Çin'de binlerce vana şirketi var. Ancak, bağımsız olarak ileri teknoloji ürünleri araştırma ve geliştirme kabiliyetine sahip çok az üretici vardır. Vanalar için yeni ürün ve teknolojilerin Bağımsız araştırma ve geliştirme yeteneklerini derinden anlıyoruz, şirketin rekabet edebilirliğini doğrudan etkiliyoruz, şirketin kendi durumuna göre, temel teknik ekipler geliştirmeye, evde gelişmiş ürün yapılarını analiz etmeye ve çizmeye devam edeceğiz ve yurt dışında ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip yeni ürünler geliştirmek için çalışıyoruz!

  1. İnsanlaştırılmış bir ürün tasarım konsepti oluşturmak

  Zamanın gelişmesiyle, insan odaklı fikirler sosyal yaşamın tüm alanlarına girmiştir ve her ayrıntı kullanıcının duygularına dikkatlice düşünülmelidir. Vanalar sanayi, tarım, ulusal savunma ve insanların günlük yaşamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Geleneksel tasarım konseptlerine ve yöntemlerine dayanan firmamız özünü alıp yeni fikirler geliştirmekte ve yeni araştırma ve geliştirme konseptleri uygulamaktadır. Vanayı, endüstriyel ürüne insanlaştırılmış konsept ve imajla verin.

  2. Yeni malzemeler, yeni teknolojiler, yeni süreçler

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, endüstriyel üretimde yüksek hızlı, yüksek basınç, yüksek korozyon, yüksek aşınma, yüksek derecede toksik ve diğer yüksek parametreli karmaşık koşullar artmakta, bu nedenle, daha yüksek ve daha katı gereksinimler vana, fonksiyonun güvenilirliği ve kullanım ömrü. Şirketimiz, çeşitli yüksek parametreli koşullarda ürün ve malzemelerin geliştirilmesi konusundaki deneyleri hedeflemiştir. Aynı zamanda, araştırma ve geliştirme personeli de malzeme bilimi bilgisine dikkat edecek ve zaman içinde ürünlere yeni malzemeler, yeni teknolojiler ve yeni süreçler uygulayacak, böylece firmamız tarafından geliştirilen her ürünün gelişimine ayak uydurabilmelidir. kere.

  3. Bilgi teknolojisi ve yapay zeka teknolojisi entegrasyonu

  Boru hattındaki akışkan hareketini kontrol eden terminal aktüatör olarak firmamız, modern bilgisayar teknolojisini, algılama teknolojisini ve akıllı teknolojiyi vana ürünleri ile birleştirerek daha rahat ve akıllı ürünler geliştirmekte ve vana ürünlerinin gerçek değişimini gerçekleştirmektedir!

  4. Komple ekipman setlerinin özelliklerini bilir, yüksek teknoloji ürünü özel vanalar geliştirir

  Endüstriyel üretim ekipmanında yardımcı bir ekipman olarak vanalar, üretimin güvenli ve sorunsuz çalışmasında önemli rol oynamaktadır.
  Şirketimiz, yeni ürünler geliştirmeden önce belirli bir sektördeki tüm ekipman setini analiz eder, böylece belirli sektörlere ve belirli süreçlere daha uygun yeni ürünler geliştirebiliriz.

İletişim bilgileri
Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Hu

Tel: 86-13957755057

Faks: 86-577-86913595

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)