Ana sayfa

Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd.

Çin Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd.
Factory Shows CEO Factory Shows Factory Shows Factory Shows

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JIE YU
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : $30,000,000-$40,000,000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 90% - 100%
Zhejiang Jieyu Valve Co, Ltd Valves-Longwan Wenzhou şehrinde bulunuyor. Şirket 70 takımın üzerinde yüksek hassasiyete sahip makine ve teçhizata sahiptir ve 30'u kıdemli ve orta teknisyen olmak üzere 200'den fazla çalışana sahiptir. Gelişmiş test ekipmanları, eksiksiz algılama yöntemi ve sağlam CAD destekli tasarım sistemi ile şirket araştırma, üretim, satış ve satış sonrası servis entegrasyon işinde yer almaktadır.

JIEYU, Çin Petrol Enstitüsü'nün API-6D sertifikası gibi EC Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği CE sertifikası ile PEDISO9001 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TS Özel Üretim Belgesi TS sertifikası vb.

JIEYU vanaları geniş kapı, küre, çek, küresel vana, süzgeç vb. Kategoriler halinde gruplandırılmıştır. Tüm ürünler, ANSI, API, BS, DIN, JIS, GB ve JB gibi katı şartnamelere ve endüstri standartlarına uygun olarak üretilmektedir. JIEYU vanaları enerji üretimi, kimyasal ve petrokimya, petrol ve gaz, metalurji, gemi yapımı, ilaç ve çevre koruma endüstrileri alanlarında geniş çapta uygulanmaktadır.

JIEYU’nun stratejisi, en yüksek kalitede ve güvenilir bir üne sahip olmaktır, bu yüzden şimdi yurtiçinde ve yurtdışında çok saygın ve sadık müşterilere sahibiz. Tüm müşterilere en iyisini sunmak için daha çok çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Hu

Tel: 86-13957755057

Faks: 86-577-86913595

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)